Atsiliepimai

★★★★★

“Atėjau pas masažuotoją turėdama klubo skausmą. Jis dirba labai profesionaliai, pašalino esamą problemą. Skausmas praėjo, po kelių procedūrų. Aš ji rekomenduoju ir pati tikrai vėl kreipsiuosi”

VILMA

★★★★★

“Extremely professional and quality service, fast and attentive!”

Erwan

★★★★★

“Puiki specialistė. Paslauga atlikta labai kokybiškai.”

Kotryna

★★★★★

“Esu dėkinga Karolinai už procedūras! Rezultatai patys kalba už save! Esu patenkinta rezultatu! Rekomendacijos! Savo srities profė! Ačiū Karolinai!”

Inga

★★★★★

“Labai rekomenduoju!! Šiltas ir jaukus klientu pasitikimas, Karolinos atliktu darbų esu patenkinta, meistrė nuostabi !! Geriausios rekomendacijos!!😊😊”

Bri

★★★★★

“Super meistre Karolina, rekomenduju apsilankyt 😊”

Regina

★★★★★

“Esu dėkinga Gabijai, ši meistrė puikiai išmano technines ir kūrybines manikiūro subtilybes, visada rūpestingai atlieka savo darbą. Per pusmetį pasiekėme puikių rezultatų, jos atliekamas japoniškas manikiūras sustiprino ir atstatė nagus, o po manikiūro atliekama parafino procedūra tiesiog tobula turint sausą rankų odą. Labai ačiū, kad padedi rūpintis mano rankomis, max recommend!”

Toma

★★★★★

“Tobulai nudažyti antakiai ir kokybiškai atliekamas blakstienų laminavimas, kuris nepažeidžia ir nesausina blakstienų. Karolina visų galų meistrė, žino ir išmano produktus, su kuriais dirba, rezultatas kaip visada be priekaištų! Ačiū :)”

Toma

★★★★★

“Viskas buvo idealiai”

Ivona

★★★★★

“Gabija labai kruopsti ir atsakinga meistre.”

Karolina